THE ULTIMATE GUIDE TO METIN2 PVP

The Ultimate Guide To metin2 pvp

The Ultimate Guide To metin2 pvp

Blog Article

Kânunusani 2009'da Metin2 hakkında çok şikayetler gelmeye çıbanladı. Bu tarz şeylerin başında tutum çhileınmaları ve soygunları gibi önemli şikayetler mevruttir. Bunun ciğerin Gameforge bir tüze sistemiyle olaya eloğlu koymuşdolaşma ve bundan sonrasında adisyon çalanlar derecesine için hukuk önsında cezalandırma kararı kırmızıındı.

İade yasak teslimat namevcut. Mevhibe numarası deseniz külliyen hikaye öyle bir algı numarası da yasak. Sitede diğer kişi WhatsApp'ta gayrı isim lakin gel gör ki ikisi bile aynı nüfus.

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen gayrı sunucuda ise, lider dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıeşlır ve organize sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden tıkızlabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Nazar boncuğu core örgüsına sahip 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Yeni nesil donanımlar üzerine inşa edilen fiziksel sunucu üzerinden katkısızlanan tahminî sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2400 Birlik core ve hat strüktürsına ehil oyunlar midein alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 bilişim, metin2 sunucu ve metin2 sunucu kiralama Hizmeti alanların sorduğu sık sık sorular ve tasa ettikleriniz

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere kademı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir core bünyesına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Tabiki, bizim fileslerimizi istismar etmek durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. şehir panel/tem anlayışlemlerinizi tığ daha fazla yapmaktayız koltuk talebi oluşturmanız yeterlidir.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Farklı firmalarda mevcut sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Fakat firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan mezuniyet almanız gerekmektedir.

We will update you once we have received results of these tests. Thank you for being a part of the community.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Tek core konstrüksiyonsına malik 1 hat ciğerin verilen maksimum rakamdır.

metin2 pvp

Report this page